خانه / کاشت مو / کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو و ریش

کاشت مو ، کاشت مو طبیعی ، کاشت ابرو ، کاشت ریش ، drgholamin

کاشت مو یک روش برای رفع ریزش مو است که به افرادی که دچار ریزش مو شده اند کمک می کند که به زودی موهایشان را پرپشت کنند. همچنین ابرو و ریش ها را نیز می توان به کمک کاشت مو پرپشت نمود.

تقویت موها

ریزش مو علت های مختلف دارد ، گاهس می توان با شناخت علت ریزش مانع از این عارضه شد و در واقع می توان با درمان های ساده از طاسی جلوگیری کرد.

زمانی که موهای شما دچار تغییر و یا ریزش می شوند به دنبال راهی برای از بین بردن ریزش و تقویت موها هستید ، موها بر اثر عوامل بسیار مهم و حساسی دچار تغییر می شوند و حتی گاهی استرس های روحی مانع رشد موها و یا باعث ریزش آن می شوند.

در مواردی که موهای شما دچار ریزش شده است و میزان باقی مانده ی موها دچار تضعیف ریشه ای گردیده اند ،نیاز دارید تا با روش های دارویی و یا تزریقی موهای خود را تقویت کنید .

اکثر اوقات تضعیف ریشه با کرکی شدن موها بروز می نماید که باعث می شود شما موهایی ظریف و حساس داشته باشید که بسیار نازک هستند .

با مراجعه به مرکز کاشت مو می توانید از خدماتی نظیر تقویت موها استفاده کنید .

تقویت موها

بعد از تشخیص علت ریزش و تضعیف شما با دو گزینه همراه هستید ، در وهله ی اول درمان دارویی توصیه می شود ، استفاده از دارو ها و مواد ضد ریزش و تقویت کننده ریشه و ساقه ی مو که به تجویز پزشک مورد استفاده قرار می گیرد می تواند نتایج خوبی به شما ارائه دهد .

در ادامه می توان از روش های دیگری نظیر روش های تزریقی استفاده کرد .

درمان های تزریقی برای ریزش مو :

  • مزوتراپی
  • پی آر پی

در صورتیکه شدت تضعیف ریشه ها زیاد باشد نیاز به روش های دائمی مانند کاشت و پیوند مو دارید. البته مزوتراپی نتایج بسیار درخشانی را به بیماران در درمان های این چنینی ارائه می کند و پی آر پی هم به کمک پلاسمای خون می تواند در خونرسانی و تقویت ریشه ها اثرات چشمگیر بروز نماید .

استحمام بعد از کاشت مو

سعی کنید روز اول استراحت کنید و به آرامی بخوابید ، بی حسی های موضعی که در سر شما ایجاد میشود ممکن است کمی شمارا گیج و بیحال کند ، با کمی استراحت میتوانید به کارهای روزمره خود بازگردید و امور را به خوبی انجام دهید .
بعد از آن نیاز دارید تا استحمام کنید . در صورت امکان روز جراحی دوش بگیرید تا نیاز نباشد که در روز اول به حمام بروید .
شستن موهایی که تازه کاشته شده کمی دشوار است و نیاز به مراقبت ویژه ای دارد .
برای شستشو از شامپوی بچه استفاده کنید ، شامپو را به یک اسفنج یا یک تکه ابر نرم آغشته کنید و کف زیادی درست کنید توجه داشته باشید که به هیچ عنوان به موهای کاشته شده دست نزنید و یا آن را ماساژ ندهید.
بهترین کاندیدای کاشت مو چه کسانی هستند؟
موی سر انسان از جمله مواردی میباشد که از نظر زیبایی بسیار پر اهمیت میباشد ، برای اینکه خود را بعنوان یک کاندید کاشت مو ارزیابی کنید باید مواردی را مورد توجه قرار دهید.

  • سن
  • قطر تنه مو
  • میزان شلی پوست سر
  • شدت طاسی
  • وضعیت سلامت

Online Blackjack – Misstag spelare

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 19 =