خانه / جراحی زیبایی / عینک پس از جراحی بینی

عینک پس از جراحی بینی

عینک پس از جراحی بینی

پس از انجام جراحی زیبایی بینی به مدت زمان یک ماه استخوان های بینی نرم می باشند و اگر هر فشاری بر روی استخوان های بینی  وارد شود سبب تغییر شکل آنها می شود ، به دلیل این  نرمی استخوان ها به بیماران توصیه می شود که از استفاده هر گونه عینک طبی و یا آفتابی استفاده نکنند .

البته در مدت زمانی که روی بینی  اسپلینت که معمولا به شکل پلاستیکی یا گچی می باشد دارد بیمار می تواند  ازعینک استفاده کنند ولی پس ازبرداشته شدن گچ بیماران به مدت زمان سه هفته نباید از عینک استفاده نمایند .

درمدتی که افراد نمی توانند از عینک استفاده کند می توانند به جای عینک از لنز تماسی  استفاده کنند .

افراد عینکی پس از جراحی بینی می توانند در منزل جهت استفاده از عینک ، آن را به پیشانی خود بچسبانند با انجام این کار دیگر وزن عینک بر روی بینی نیست  و اشخاص می توانند از عینک استفاده کنند .

برخی از اشخاص علاوه بر عمل جراحی بینی متقاضی عمل چشم می باشند و معمولا این سوال را مطرح می نمایند که ابتدا عمل چشم یا عمل بینی را انجام دهند ، به دلیل اینکه یک ماه پس از جراحی بینی نمی توان از عینک استفاده کرد به بیماران توصیه می شود که ابتدا جراحی لیزر چشم را انجام دهند تا پس از جراحی بینی مشکلات استفاده از عینک را نداشته باشند ، بیماران یک ماه پس از جراحی چشم می توانند  عمل جراحی بینی را انجام دهند .

البته لازم به ذکر است اگر شخصی تمایل دارد که ابتدا جراحی بینی را انجام دهد می توانند ابتدا این جراحی را انجام دهد و پس از یک ماه پس از جراحی بینی به جراحی چشم بپردازد .

منبع: سایت دکتر محمدیان

درباره ی admin

همچنین ببینید

تغییر صدا بعد از جراحی بینی

آیا پس از جراحی بینی صدای شخص تغییر می کند ؟ معمولا قبل از جراحی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هشت =