خانه / لیپوماتیک / خطر آمبولی در لیپوماتیک

خطر آمبولی در لیپوماتیک

خطر آمبولی در روش لاغری با لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از روشهای لاغری است که برای از بین بردن چربی های اضافی از این روش استفاده می شود. یکی از نکاتی که باید به آن توجه کرد خطر آمبولی در روش لاغری با لیپوماتیک است که در این مقاله بطور کامل در این باره توضیح خواهیم داد.

آمبولی به معنی “گرفتگی رگ های اصلی” است.

آمبولی ممکن است با وارد شدن چربی در مسیر رگ های خونی رخ دهد.

هر گاه به هر دلیلی بافت چربی در نزدیکی رگ های پاره قرار بگیرد و وارد عروق خونی بشود فرد دچار آمبولی می شود. در لیپوساکشن و جراحی‌های کوچک کردن شکم، سینه و لیپولیز هم امکان آمبولی چربی وجود دارد اما در صورتی که جراح ملاحظات ضروری را رعایت کند و با مهارت بتواند مشکل ایجاد شده را برطرف نماید، در واقع بتواند جلوی پارگی عروق و باز شدن عروق خونی را بگیرد وقوع آمبولی چربی بسیار ضعیف و مهار خواهد شد. بنابراین اگر تصمیم به جراحی لاغری با لیپوماتیک دارید بهتر است به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه کنید. یک کلینیک ساده با تجهیزات اندک ریسک بالایی در بر خواهد داشت.

جراح مناسب برای لیپوماتیک

امروزه جراحی لیپوماتیک یکی از متداول ترین جراحی های زیبایی در حوزه ی پزشکی زیبایی است ،که باعث لاغری و تراشیده شدن اندام می شود .
لیپوماتیک یک جراحی حساس، دقیق و نیازمند به هنر و تجربه است که البته باید با دقت و مهارت بسیار بالایی انجام شود .
جراحی لیپوماتیک که امروزه در بسیاری از مراکز جراحی و کلینیک های غیر متخصص انجام می شود در صورت انتخاب ناشیانه ی جراح همراه با عوارضی خواهد بود .
عوارضی مانند چاقی های بازگشت پذیر، عدم تقارن در اندام های بدن، بافت غیر هم سطح چربی در زیر پوست، عفونت محل جراحی، سوختگی و تورم بیش از اندازه ، احساس درد شدید و …
در بسیاری از موارد نیز ممکن است زندگی فرد به مخاطره بیافتد چرا که انجام این جراحی به غیر از پزشک متخصص در این رابطه یک ریسک بسیار بزرگ خواهد بود.
جراح مناسب برای لیپوماتیک
بهترین انتخاب برای جراحی لیپوماتیک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشد ، جراح فوق تخصص تجربه ومهارت کافی در رابطه با اندام های مختلف بدن را داشته و با آگاهی کامل به نیاز های بدن تغییرات را اعمال خواهد کرد، فوق تخصص جراحی پلاستیک با تجربه و دانش پزشکی بسیار بالا در مواجه با حوادث ناگهانی و یا مخاطرات احتمالی کاملا دقیق و اصولی برخورد کرده و درواقع جراحی شدن توسط فوق تخصص امنیت خاطر بسیار بالایی خواهد داشت، به مراتب یک تکنسین تجربه، دانش،مهارت و علم کافی در رابطه با جراحی حساس لیپوماتیک را نخواهد داشت و ممکن است در مواجه با مشکلات احتمالی حین جراحی برخورد و واکنش مورد نیاز را اعمال ننماید .
به همین منظور توصیه می شود که در انتخاب جراح دقت کافی را داشته باشید که میزان موفقیت نتیجه ی جراحی و سلامتی شما در گرو همین مساله خواهد بود .

درباره ی admin

همچنین ببینید

اقدامات قبل از جراحی لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک لیپوماتیک یکی از روشهای لاغری است که افراد اغلب از این روش برای ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =